Proszę czekać, gra się ładuje

Ted

Kto z nas nie oglądał lub chociażby nie słyszał o filmie z charakternym misiem o imieniu Ted? Nie jest to bajka dla dzieci, a komedia z ostrym dowcipem i dużą dawką sarkazmu. Ted jest ironiczny, bezkompromisowy, czasem nawet wulgarny, ale jedno trzeba przyznać: ma dobre „serce” i stanie murem za swoim najlepszym przyjacielem Johnem. Czego można spodziewać się po slocie, w którym gra pierwsze skrzypce?

Miejsce akcji

Znajdujemy się w piwnicy, w której mieszkał filmowy bohater. Odnośników do filmu znajdziemy w ciągu dalszej gry jeszcze więcej. Ted śpi na kanapie w towarzystwie pustych puszek, w których możemy wnioskować nie znajdowała się Coca Cola. To za nim na 5 bębnach i w 3 rzędach rozgrywa się akcja. Pojedyncze wygrane nie wybudzą jednak misia ze snu. Jest w stanie tego dokonać potrójny Thunder Buddies Bonus, o którym poniżej. Trzeba przyznać, że grafika choć prosta, jest przyjemna i dopracowana. Zabawnym akcentem są poduszki z motywem liści konopi.

Symbole

Nie mogło zabraknąć pięknej blondynki, sześciopaka piwa o nazwie Ted Light (nawiązującego do amerykańskiego Bud Light), agresywnej kaczki (która w filmie zaatakowała naszego bohatera), białego napisu „ted” na zielonym tle czy symbolu Wild z misiem – zastępującego wszystkie inne symbole. Najbardziej pożądanym jest jednak Thunder Buddies Bonus, który jest zręcznym odwołaniem do filmu. Pamiętacie burzową piosenkę, którą John i Ted śpiewali, aby nie bać się burzy?

Runda bonusowa

Gdy trafimy 3x Thunder Buddies Bonus aktywujemy rundę bonusową, a Ted dosłownie „ożywa” na naszych oczach i zręcznym ruchem pilota wskazuje na znajdującym się za nim telewizorze jaki bonus wygraliśmy. My możemy go odebrać („collect”) lub zaryzykować („gamble”) i wylosować inny. Do wyboru mamy: Wheel of Fortune Bonus, Bar Crawl Bonus, Super Mart Free Spins, Flash Free Spins oraz Big Money Bonus. Każdy z nich posiada ciekawe funkcje oddające charakter filmowego bohatera. Możemy więc liczyć na jego radosne podskoki i rozlanie piwa na bębny, podczas którego symbole mogą ułożyć się w zwycięską kombinację. Nie zdziwcie się też, gdy nagle symbole zostaną przydymione fajką wodną, zwiększy to tylko szanse na wygraną.

Muzyka

Niestety przyjemna muzyczka, która ucina się po każdym zakończonym spinie już po kilku obrotach zaczyna irytować. Możemy ją wyłączyć w ustawieniach, ale wtedy też zrezygnujemy z urozmaicenia, jakim są cytaty z filmu wypowiadane oryginalnym głosem Teda.

Ted

Pozycja w rankingu

INFORMACJE O GRZE

Oprogramowanie:

Blue Print Gaming

Premiera:

-

RTP:

95.085%

Rodzaj gry:

Video slot

Ilość linii:

20

Ilość bębnów:

5

Max stawka na obrót:

200

Data dodania:

31.07.2019

Ostatnia aktualizacja:

27.12.2021

Funkcje

Gry bonusowe

TAK

progressive jackpot

NIE

OPCJA AUTOPLAY

TAK

DARMOWE SPINY

TAK

Funkcje

Free Spins

Motywy

Funny, Movie

Przedmiot

966
Synot

Synot Games podejmuje współpracę z firmą Playtech

Synot to znany w branży hazardowej producent gier, działający na rynku od 1997 roku. Firma stale poszerza swoje zasięgi, o czym najlepiej świadczy podpisanie umowy o dystrybucję treści z firmą Playtech. Tym samym, gry Synot dotrą na nowe, regulowane rynki, do których prawo posiada renomowana firma Playtech.

PlaytechStudio gier
824
Jackpot

Jak działa progresywny jackpot na automatach slotowych?

Automaty wyposażone w progresywny jackpot cieszą się największą popularnością wśród graczy. Wszystko za sprawą rekordowych wygranych, jakie można na nich zdobyć. Aktualny rekord oscyluje w granicach 18 milionów Euro. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu graczy poszukuje sprawdzonego sposobu na wygrane jackpota. W tym artykule skupimy się na mechanizmach, które decydują o działaniu automatu wyposażonego w taką pulę.

Czego dotyczy problem?

  • Demo nie działa
  • Nieprawidłowe demo
  • Nękające reklamy
  • Błędne informacje o grze
  • Inne
Zgłoś problem

Dziękujemy za zgłoszenie

Dzięki Tobie,
DarmoweKasyno.pl stało się właśnie lepszym miejscem!

Każdego dnia staramy się udoskonalać nasz serwis, dlatego jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie i cieszymy się, że lubisz spędzać z nami czas!