Gra jest niedostępna dla tej szerokości ekranu

Proszę czekać, gra się ładuje

Terminator 2 to automat slotowy stworzony przez firmę Micrograming. Gra bazuje oczywiście na kultowym filmie z 1992 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. W grze zawarto nawet krótkie fragmenty ukazujące głównych bohaterów filmu.

Budowa automatu Terminator 2

Automat składa się 5 bębnów, 3 rzędów oraz aż 243 sposobów na wygraną. Każda kombinacja identycznych symboli występujących na przynajmniej trzech kolejnych bębnach przynosi wygraną. Liczą się jedynie układy zaczynające się od pierwszego bębna. Microgaming bardzo dobrze oddał klimat filmu Terminator 2 w wideo slocie. Po trafieniu wygrywającej kombinacji, symbole przechodzą do animacji i ukazują nam fragmenty filmu.

Symbole dostępne na polu gry

Głównymi symbolami w  grze są główni bohaterowie filmu: T-800, T-1000, Sarah Connor, John Connor oraz tytułowy Terminator, w rolę którego wcielił się Arnold Schwarzenegger. Mniej cenne są natomiast symbole karciane: trefl, karo, kier oraz pik. Największą wygraną oferuje nam oczywiście sam terminator. Za kombinację pięciu takich symboli otrzymamy wygraną równą 80-krotności stawki. Na polu gry znajdują się również dwa symbole specjalne: Wild oraz Scatter.

Bonusy i funkcje specjalne

Układ złożony z głównych bohaterów symbolu pozwala zakręcić bębnami w trybie widzenia T-800. Wówczas ekran staje się czerwony. Wystarczy jeden symbol Scatter, aby otrzymać w prezencie darmowe spiny. W ich trakcie, T-1000 to Wild, który zastępuje inne symbole oraz zapewnia dodatkowy mnożnik wygranej. Co więcej, wyróżniamy wtedy aż 1024 drogi do wygrania. W rozgrywce standardowej, wildem jest znak T2. W trakcie gier bonusowych możemy sięgnąć po największą wygraną na tym automacie: 88,000 złotych monet.

Jak zagrać w Terminator 2?

Rozgrywką sterujemy za pośrednictwem dolnego panelu sterowania. Po prawej stronie znajduje się przycisk, który przekierowuje nas do tabeli wypłat i pozwala sprawdzić wartość poszczególnych symboli. Następnie widzimy stan konta oraz przycisk odpowiedzialny za Autoobrót. Na środku ustawiamy natomiast stawkę na pojedynczy obrót bębnami. Kolejne okienko informuje o ostatniej wygranej oraz sumuje wygrane w trakcie darmowych obrotów. Za obrót bębnami odpowiada czerwony przycisk z napisem Spin.

Microgaming

Terminator 2

Terminator 2

Pozycja w rankingu

INFORMACJE O GRZE

Oprogramowanie:

Microgaming

Premiera:

-

RTP:

-

Rodzaj gry:

Video slot

Ilość linii:

243-1024 (Free Spins)

Ilość bębnów:

5

Max stawka na obrót:

30

Data dodania:

01.08.2019

Ostatnia aktualizacja:

11.01.2022

Funkcje

Gry bonusowe

TAK

progressive jackpot

NIE

OPCJA AUTOPLAY

TAK

DARMOWE SPINY

TAK

Funkcje

Free Spins

Przedmiot

966
Synot

Synot Games podejmuje współpracę z firmą Playtech

Synot to znany w branży hazardowej producent gier, działający na rynku od 1997 roku. Firma stale poszerza swoje zasięgi, o czym najlepiej świadczy podpisanie umowy o dystrybucję treści z firmą Playtech. Tym samym, gry Synot dotrą na nowe, regulowane rynki, do których prawo posiada renomowana firma Playtech.

PlaytechStudio gier
824
Jackpot

Jak działa progresywny jackpot na automatach slotowych?

Automaty wyposażone w progresywny jackpot cieszą się największą popularnością wśród graczy. Wszystko za sprawą rekordowych wygranych, jakie można na nich zdobyć. Aktualny rekord oscyluje w granicach 18 milionów Euro. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu graczy poszukuje sprawdzonego sposobu na wygrane jackpota. W tym artykule skupimy się na mechanizmach, które decydują o działaniu automatu wyposażonego w taką pulę.

Czego dotyczy problem?

  • Demo nie działa
  • Nieprawidłowe demo
  • Nękające reklamy
  • Błędne informacje o grze
  • Inne
Zgłoś problem

Dziękujemy za zgłoszenie

Dzięki Tobie,
DarmoweKasyno.pl stało się właśnie lepszym miejscem!

Każdego dnia staramy się udoskonalać nasz serwis, dlatego jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie i cieszymy się, że lubisz spędzać z nami czas!