Gra jest niedostępna dla tej szerokości ekranu

The Goonies to tematyczny wideo slot stworzony przez studio Blue Print. Gra bazuje na popularnym serialu z lat 80, który ukazuje grupę dzieciaków skupionych wokół starej mapy ukazującej drogę do pirackiego skarbu.

Budowa automatu The Goonies

Maszyna składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 20 linii wypłat. Oprawa audiowizualna świetnie wpisuje się w klimat bajki i pozwala dorosłym graczom sięgnąć pamięcią do najmłodszych lat. Wielu z nas może również kojarzyć serial The Goonies, którego powtórki do dziś są emitowane w telewizji. Na tle automatu widnieje mapa ukazująca drogę do skarbu. Wygrane zapewnią nam natomiast kombinacje złożone z przynajmniej trzech jednakowych symboli na jednej z linii wypłat.

Symbole dostępne na polu gry

Za wygrane niższych rzędów odpowiadają kolorowe oznaczenia karciane: Walet, Dama, Król oraz As. Wśród cenniejszych symboli znajdziemy: skrzynie ze skarbami, pirackie statki, szale wagi ze złotem, a także pirackie bandery. W grze nie zabrakło symboli dodatkowych: Wild, Scatter oraz Bonus, dzięki którym możemy powalczyć o znacznie wyższe wygrane. Najcenniejszym symbolem na polu gry jest piracka flaga, która może rozciągać się na całe bębny. Za układ złożony z pięciu takich symboli, gracz otrzyma 500-krotność stawki.

Bonusy i funkcje specjalne

Srebrna moneta to symbol Wild, który może zastępować dowolne symbole standardowe w taki sposób, aby utworzyć wygrywającą kombinację. Jednooki Willy w postaci trupiej czaszki to symbol Scatter, który odpowiada za funkcję bonusową. Przynajmniej trzy takie symbole pozwalają wziąć udział w grze bonusowej, w trakcie której losujemy jedną z nagród: Fratelli Hideout, Skeleton Organ Bonus, Super Sloth Free Spins, Goonies Go Wild free spins oraz Inferno Free Spins. Gracze mogą zatem zdobyć dodatkowe monety oraz darmowe obroty.

Jak zagrać na automacie The Goonies?

Pierwszym krokiem jest ustalenie stawki na pojedynczy obrót bębnami. Maksymalna stawka w grze wynosi 200 monet i pozwala zagrać o nagrodę rzędu ponad 100,000 złotych monet. Obrót bębnami rozpoczynamy przy pomocy przycisku po prawej stronie. Gra The Goonies jest wyposażona także w autoobrót, tabelę wypłat oraz szczegółową instrukcję.

Blueprint Gaming

The Goonies

The Goonies

Pozycja w rankingu

INFORMACJE O GRZE

Oprogramowanie:

Blue Print

Premiera:

17/10/2018

RTP:

96%

Rodzaj gry:

Video slot

Ilość linii:

20

Ilość bębnów:

5

Max stawka na obrót:

200

Data dodania:

22.08.2019

Ostatnia aktualizacja:

06.01.2022

Funkcje

Gry bonusowe

TAK

progressive jackpot

NIE

OPCJA AUTOPLAY

TAK

DARMOWE SPINY

TAK

Motywy

Adventure, Movie

Hero

Przedmiot

Ship, Skull, Treasure Chest,

966
Synot

Synot Games podejmuje współpracę z firmą Playtech

Synot to znany w branży hazardowej producent gier, działający na rynku od 1997 roku. Firma stale poszerza swoje zasięgi, o czym najlepiej świadczy podpisanie umowy o dystrybucję treści z firmą Playtech. Tym samym, gry Synot dotrą na nowe, regulowane rynki, do których prawo posiada renomowana firma Playtech.

PlaytechStudio gier
824
Jackpot

Jak działa progresywny jackpot na automatach slotowych?

Automaty wyposażone w progresywny jackpot cieszą się największą popularnością wśród graczy. Wszystko za sprawą rekordowych wygranych, jakie można na nich zdobyć. Aktualny rekord oscyluje w granicach 18 milionów Euro. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu graczy poszukuje sprawdzonego sposobu na wygrane jackpota. W tym artykule skupimy się na mechanizmach, które decydują o działaniu automatu wyposażonego w taką pulę.

Czego dotyczy problem?

  • Demo nie działa
  • Nieprawidłowe demo
  • Nękające reklamy
  • Błędne informacje o grze
  • Inne
Zgłoś problem

Dziękujemy za zgłoszenie

Dzięki Tobie,
DarmoweKasyno.pl stało się właśnie lepszym miejscem!

Każdego dnia staramy się udoskonalać nasz serwis, dlatego jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie i cieszymy się, że lubisz spędzać z nami czas!