Promatic

16 gier

Początki firmy Promatic sięgają 1997 roku. Od samego początku zajmowała się ona produkcją maszyn oraz gier hazardowych spotykanych w kasynach naziemnych i salonach gier. W ostatnim czasie firma wprowadziła swoje najpopularniejsze gry także w wersji online. Główna siedziba firmy znajduje się w Jeleniej Górze a firma z sukcesami operuje nie tylko na lokalnym polskim rynku, lecz również na kontynencie afrykańskim.

Gry Hazardowe od Promatic

Portfolio gier nie jest może duże, lecz dla bywalców polskich salonów gier całkiem nieźle znane. Hot Fun, Energy czy Turbo Classic to dość mocne pozycje na rynku maszyn hazardowych. W ostatnim czasie firma wypuściła też tytuły hazardowe, gdzie głównymi bohaterami są lokalne polskie gwiazdy strongman i wojownik KSW Mariusz „Pudzianator” Pudzianowski oraz Zenek „Disco King” Martyniuk.

Graj za darmo w gry Promatic

We wszystkie gry od studia Promatic możesz zagrać całkowiecie za darmo w naszym serwisie. Aktualnie dostępnych jest 15 darmowych gier hazardowych i wszyscy z niecierpliwością czekamy na grę Zenkiem, która na początku lutego 2020 roku została zaprezentowana na targach w Londynie w towarzystwie Zenka Martyniuka.

Promatic - Gry hazardowe

A - Z
  • A - Z
  • Z - A
  • Najwyżej w rankingu
  • Najniżej w rankingu
  • Najnowsze